Horaris d'assignatures 2023/2024 - Q2 per al grup D46


Hores

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

15:00-16:00

ELRM VGB008 D46DIRT VGA108 D4612
SIEL VGA017 D4621 :s1
SIEL VGA017 D4612 :s1
SIEL VGA017 D4611 :s2
DIRT VGA111 D4621
ELRM VGA027 D4612 :s2
ELRM VGA027 D4611 :s1

16:00-17:00

17:00-18:00

EMPR VGB107 D46SIEL VGB008 D46DIRT VGA108 D4611 :s1
ELRM VGB008 D46 :s2
SIEL VGA017 D4622 :s1
TAD2 VGA025 D4611
ELRM VGA027 D4621 :s1
TAD2 VGA207 D46

18:00-19:00

19:00-20:00

EMPR VGB107 D4611SIEL VGB008 D46 :s2
DIRT VGA108 D4611 :s1
TAD2 VGA025 D4612DIRT VGA207 D46

20:00-21:00


Professors/es de l'horari:

Codi Assignatura Professor/a Grup Idioma
340075 DISSENY I REPRESENTACIÓ TÈCNICA

FREDERIC VILÀ MARTÍ

D46 CAT
340075 DISSENY I REPRESENTACIÓ TÈCNICA

DANIEL RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ

D46 CAT
340075 DISSENY I REPRESENTACIÓ TÈCNICA

ALBERTO LACASA PUIGMAL

D4611 CAT
340075 DISSENY I REPRESENTACIÓ TÈCNICA

ALBERTO LACASA PUIGMAL

D4612 CAT
340075 DISSENY I REPRESENTACIÓ TÈCNICA

DANIEL RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ

D4621 CAT
340077 ELASTICITAT I RESISTÈNCIA DELS MATERIALS

ELSA PEREZ GUINDAL

D46 CAT
340077 ELASTICITAT I RESISTÈNCIA DELS MATERIALS

SILVIA GARCIA VILANA

D46 CAT
340077 ELASTICITAT I RESISTÈNCIA DELS MATERIALS

ELSA PEREZ GUINDAL

D4611 CAT
340077 ELASTICITAT I RESISTÈNCIA DELS MATERIALS

ELSA PEREZ GUINDAL

D4612 CAT
340028 EMPRESA

ANNA MARIA MIR SERRA

D46 CAT
340028 EMPRESA

ANNA MARIA MIR SERRA

D4611 CAT
340030 SISTEMES ELÈCTRICS

JOSEP FONT MATEU

D46 CAT
340030 SISTEMES ELÈCTRICS

FRANCISCO JOSÉ BALDERAS UYÁ

D4611 CAT
340030 SISTEMES ELÈCTRICS

FRANCISCO JOSÉ BALDERAS UYÁ

D4612 CAT
340030 SISTEMES ELÈCTRICS

FRANCISCO JOSÉ BALDERAS UYÁ

D4621 CAT
340030 SISTEMES ELÈCTRICS

FRANCISCO JOSÉ BALDERAS UYÁ

D4622 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

JOSE MARIA COLOMER MUR

D46 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

JOAN VICENT CASTELL BALAGUER

D46 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MANUEL LOPEZ MEMBRILLA

D46 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

ANTONI ANDREU TORRAS

D46 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MARIA ALBA TORRAS SENDRA

D46 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MARC ESCOLA FERNANDEZ

D46 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MANUEL LOPEZ MEMBRILLA

D4611 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

JOAN VICENT CASTELL BALAGUER

D4611 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

JOSE MARIA COLOMER MUR

D4611 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MARIA ALBA TORRAS SENDRA

D4611 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

ANTONI ANDREU TORRAS

D4611 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MARC ESCOLA FERNANDEZ

D4611 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MARC ESCOLA FERNANDEZ

D4612 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

ANTONI ANDREU TORRAS

D4612 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MANUEL LOPEZ MEMBRILLA

D4612 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

EULÀLIA NOGUÉS BOADA

D4612 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

JOSE MARIA COLOMER MUR

D4612 CAT
340076 TALLER DE DISSENY II

MARIA ALBA TORRAS SENDRA

D4612 CAT

Assignatures de l'horari:

Codi Nom Descripció Crèdits Tipus Departament
340077 ELRM Elasticitat i resistència dels materials 6.00 ESP 737
340028 EMPR Empresa 6.00 BAS 732
340030 SIEL Sistemes elèctrics 6.00 AMB 709
340075 DIRT Disseny i representació tècnica 6.00 ESP 717
340076 TAD2 Taller de disseny II 6.00 ESP 717


Imprimir aquest horari