Horaris d'assignatures 2024/2025 - Q1 per al grup E50


Hores

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

8:30-9:30

AGIL VGA213 E50

9:30-10:30

10:30-11:30

AGIL VGA213 E5011
AGIL VGA213 E5012

11:30-12:30

12:30-13:30

13:30-14:30

14:30-15:00

15:00-16:00

ELPO VGA211 E50MOT1 VGA211 E50
FOR1 VGA209 E50
MOT1 VGA032 E50
FOR1 VGA032 E50
REAU VGA212 E50MAE2 VGA209 E50ELPO VGA111 E5011

16:00-17:00

17:00-18:00

ORPR VGA212 E5011ORPR VGB001 E50LIEL VGA211 E50LIEL VGA105 E5011 :s1
MAE2 VGA016 E5011 :s2
MAE2 VGA016 E5012 :s1

18:00-19:00

19:00-20:00

MAE2 VGA016 E5021 :s1ORPR VGB001 E5012
REAU VGA108 E5012
MAE2 VGA211 E50 :s2
LIEL VGA211 E50 :s1
REAU VGA108 E5011

20:00-21:00


Professors/es de l'horari:

Codi Assignatura Professor/a Grup Idioma
340694 ÀGIL

BALDUINO BLANQUÉ MOLINA

X50 CAT
340694 ÀGIL

BALDUINO BLANQUÉ MOLINA

X5011 CAT
340100 ELECTRÒNICA DE POTÈNCIA

JOSE LUIS GARCIA DE VICUÑA MUÑOZ DE LA NAVA

E50 CAS
340100 ELECTRÒNICA DE POTÈNCIA

JOSE LUIS GARCIA DE VICUÑA MUÑOZ DE LA NAVA

E5011 CAS
340101 LÍNIES ELÈCTRIQUES

JOSEP FONT MATEU

E50 CAT
340101 LÍNIES ELÈCTRIQUES

JOSEP FONT MATEU

E5011 CAT
340108 MÀQUINES ELÈCTRIQUES II

MARCEL TORRENT BURGUES

E50 CAT
340108 MÀQUINES ELÈCTRIQUES II

MARCEL TORRENT BURGUES

E5011 CAT
340108 MÀQUINES ELÈCTRIQUES II

MARCEL TORRENT BURGUES

E5012 CAT
340108 MÀQUINES ELÈCTRIQUES II

MARCEL TORRENT BURGUES

E5021 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

SEVERINO ABAD PEQUEÑO

X50 CAS
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

ORIOL CUATRECASAS CASTELLSAGUES

X5011 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

JASMINA BERBEGAL MIRABENT

X5011 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

SEVERINO ABAD PEQUEÑO

X5012 CAS
340104 REGULACIÓ AUTOMÀTICA

FRANCISCO JAVIER RUIZ VEGAS

E50 CAT
340104 REGULACIÓ AUTOMÀTICA

RAMON GUZMAN SOLA

E50 CAT
340104 REGULACIÓ AUTOMÀTICA

FRANCISCO JAVIER RUIZ VEGAS

E5011 CAT
340104 REGULACIÓ AUTOMÀTICA

FRANCISCO JAVIER RUIZ VEGAS

E5012 CAT

Assignatures de l'horari:

Codi Nom Descripció Crèdits Tipus Departament
340100 ELPO Electrònica de potència 6.00 ESP 710
340036 ORPR Organització de la producció 6.00 AMB 732
340108 MAE2 Màquines elèctriques II 6.00 ESP 709
340708 MOT1 Moto Student 1 0.00 OP 709
340706 FOR1 Formula Student 1 0.00 OP 707
340104 REAU Regulació Automàtica 6.00 ESP 707
340694 AGIL Agil 6.00 OP 709
340101 LIEL Línies elèctriques 6.00 ESP 709


Imprimir aquest horari