Horaris d'assignatures 2024/2025 - Q1 per al grup K70


Hores

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

8:30-9:30

INTE VGA111 K7021
TEEE VGA212 K70
TCAP VGB109 K7011PMUD VGA212 K70TEFE VGA212 K70

9:30-10:30

10:30-11:30

TCAP VGB109 K7011
INTE VGA108 K7012
TEEE VGA207 K70 :s1
TEEE VGA207 K7011 :s2
PMUD VGA212 K7011TEFE VGA212 K70 :s2
TEFE VGA212 K7011 :s1

11:30-12:30

12:30-13:30

INTE VGA212 K70TEEE VGA207 K7012 :s2INTE VGA108 K7011

13:30-14:30

14:30-15:00

15:00-16:00

SIGB VGA213 K7011 :s1
SIIN VGA115 K70
SIGB VGA213 K70 :s2
GEPR VGB003 K70SIPI VGA213 K70
SIGB VGA211 K70
FSER VGA210 K70 :s2
FSER VGA210 K7011 :s1
VEEH VGA211 K70 :s2
SDIN VGA108 K70
VEEH VGA211 K7011 :s1

16:00-17:00

17:00-18:00

SIIN VGA115 K7011
ESER VGB110 K70 :s1
ESER VGA116 K7011 :s2
VEEH VGA214 K70
GEPR VGA214 K7012ESER VGB110 K70SIPI VGA104 K7011
GEEL VGA211 K70
SDIN VGA108 K7011

18:00-19:00

19:00-20:00

FSER VGA109 K70GEPR VGA214 K7011GEEL VGA213 K70 :s2
GEEL VGA213 K7011 :s1

20:00-21:00


Professors/es de l'horari:

Codi Assignatura Professor/a Grup Idioma
340671 ELECTRÒNICA ALS SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

ANTONIO MIGUEL LOPEZ MARTINEZ

X70 CAS
340671 ELECTRÒNICA ALS SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

ANTONIO MIGUEL LOPEZ MARTINEZ

X7011 CAS
340670 FONTS I SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

JOAN MARC RODRÍGUEZ BERNUZ

X70 CAT
340670 FONTS I SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

JOAN MARC RODRÍGUEZ BERNUZ

X7011 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

JORDI BOADA RAFECAS

X70 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

RAMON CAUMONS SANGRA

X70 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

RAMON CAUMONS SANGRA

X7011 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

JORDI BOADA RAFECAS

X7011 CAT
340245 SISTEMES D'INSTRUMENTACIÓ

JOAQUIN DEL RIO FERNANDEZ

K70 CAT
340245 SISTEMES D'INSTRUMENTACIÓ

JOAQUIN DEL RIO FERNANDEZ

K7011 CAT
340674 SISTEMES DE GESTIÓ DE BATERIES

JAUME MIRET TOMAS

X70 CAT
340674 SISTEMES DE GESTIÓ DE BATERIES

MIGUEL CASTILLA FERNANDEZ

X7011 CAS
340240 SISTEMES DE PRODUCCIÓ INTEGRATS

LUIS MIGUEL MUÑOZ MORGADO

K70 CAS
340240 SISTEMES DE PRODUCCIÓ INTEGRATS

LUIS MIGUEL MUÑOZ MORGADO

K7011 CAS
340242 SISTEMES DISTRIBUÏTS INDUSTRIALS

FRANCESC XAVIER LLANAS PARRA

K70 CAT
340242 SISTEMES DISTRIBUÏTS INDUSTRIALS

FRANCESC XAVIER LLANAS PARRA

K7011 CAT
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

JONATHAN GREEN

X70 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

ELISABET ARNO MACIA

X70 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

JONATHAN GREEN

X7011 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

ELISABET ARNO MACIA

X7011 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

ELISABET ARNO MACIA

X7012 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

JONATHAN GREEN

X7012 ANG
340281 TÈCNIQUES DE COMUNICACIÓ ACADÈMIQUES I PROFESSIONALS

JOSEPH EDWARD BARR

X7011 ANG
340221 VEHICLES ELÈCTRICS I HÍBRIDS

PEDRO ANDRADA GASCON

X70 CAT
340221 VEHICLES ELÈCTRICS I HÍBRIDS

PEDRO ANDRADA GASCON

X7011 CAT

Assignatures de l'horari:

Codi Nom Descripció Crèdits Tipus Departament
340357 INTE Internet 6.00 ESP 744
340280 TEEE Tècniques d'escriptura per l'enginyeria 6.00 OP2 756
340281 TCAP Tècniques de comunicació acadèmiques i professionals 6.00 OP2 756
340674 SIGB Sistemes de gestió de bateries 6.00 OP 710
340245 SIIN Sistemes d'instrumentació 6.00 OP1 710
340671 ESER Electrònica als sistemes d'energies renovables 6.00 OP 710
340221 VEEH Vehicles elèctrics i híbrids 6.00 OP1 709
340670 FSER Fonts i sistemes d'energies renovables 6.00 OP 709
340037 GEPR Gestió de projectes 6.00 AMB 717
340672 GEEL Gestió i estalvi d'energia elèctrica 6.00 OP 709
340456 PMUD Programació multiplataforma i distribuïda 6.00 OP1 723
340240 SIPI Sistemes de producció integrats 6.00 OP1 707
340710 TEFE Tecnologies Ferroviàries 0.00 OP 709
340242 SDIN Sistemes distribuïts industrials 6.00 OP1 707


Imprimir aquest horari