Horaris d'assignatures 2024/2025 - Q1 per al grup M50


Hores

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

8:30-9:30

MAES VGA028 M5011
TEMA VGA024 M5012 :s22
MAES VGA027 M5011
MAES VGA020 M5011
TEMA VGA024 M5021 :s21
EXG2 VGA111 M5012
ORPR VGA209 M5021
MAES VGA028 M5021
AGIL VGA213 M50
MAES VGA027 M5021
MAES VGA020 M5021
TEMA VGA024 M5011 :s12
TEMA VGA207 M50 :s2
TEMA VGA207 M50 :s11
RMA2 VGA214 M50 :s1

9:30-10:30

10:30-11:30

RMA2 VGA027 M5012 :s2TEMA VGA214 M50MAES VGA028 M5012
MAES VGA027 M5012
AGIL VGA213 M5012
MAES VGA020 M5012
ORPR VGB108 M5011
AGIL VGA213 M5011
RMA2 VGB008 M50ORPR VGB003 M50

11:30-12:30

12:30-13:30

MAES VGB008 M50ORPR VGA211 M5012
EXG2 VGA114 M5011
EXG2 VGB001 M50RMA2 VGA027 M5011 :s1

13:30-14:30

14:30-15:00

15:00-16:00

FOR1 VGA209 M50
MOT1 VGA032 M50
FOR1 VGA032 M50
MOT1 VGA211 M50

16:00-17:00


Professors/es de l'horari:

Codi Assignatura Professor/a Grup Idioma
340694 ÀGIL

BALDUINO BLANQUÉ MOLINA

X50 CAT
340694 ÀGIL

BALDUINO BLANQUÉ MOLINA

X5011 CAT
340053 EXPRESSIÓ GRÀFICA II

DANIEL RODRÍGUEZ RODRÍGUEZ

M50 CAT
340053 EXPRESSIÓ GRÀFICA II

DANIEL ESPIN AGUERA

M5011 CAT
340053 EXPRESSIÓ GRÀFICA II

DANIEL ESPIN AGUERA

M5012 CAT
340052 MATERIALS ESTRUCTURALS

MARIA TERESA BAILE PUIG

M50 CAT
340052 MATERIALS ESTRUCTURALS

JOAN VICENT CASTELL BALAGUER

M5011 CAT
340052 MATERIALS ESTRUCTURALS

JOSEP ANTON PICAS BARRACHINA

M5012 CAT
340052 MATERIALS ESTRUCTURALS

JOAN VICENT CASTELL BALAGUER

M5021 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

ORIOL CUATRECASAS CASTELLSAGUES

M50 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

ORIOL CUATRECASAS CASTELLSAGUES

M5011 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

JASMINA BERBEGAL MIRABENT

M5011 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

SEVERINO ABAD PEQUEÑO

M5011 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

SEVERINO ABAD PEQUEÑO

M5012 CAS
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

JASMINA BERBEGAL MIRABENT

M5012 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

SEVERINO ABAD PEQUEÑO

M5021 CAS
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

JASMINA BERBEGAL MIRABENT

M5021 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

SEVERINO ABAD PEQUEÑO

X50 CAS
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

ORIOL CUATRECASAS CASTELLSAGUES

X5011 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

JASMINA BERBEGAL MIRABENT

X5011 CAT
340036 ORGANITZACIÓ DE LA PRODUCCIÓ

SEVERINO ABAD PEQUEÑO

X5012 CAS
340051 RESISTÈNCIA DELS MATERIALS II

JUAN TOTUSAUS MARGALET

M50 CAT
340051 RESISTÈNCIA DELS MATERIALS II

MARTA MUSTÉ RODRÍGUEZ

M50 CAT
340051 RESISTÈNCIA DELS MATERIALS II

ELSA PEREZ GUINDAL

M5011 CAT
340051 RESISTÈNCIA DELS MATERIALS II

SILVIA GARCIA VILANA

M5012 CAT
340050 TEORIA DE MÀQUINES

JUAN SOLE ROVIRA

M50 CAT
340050 TEORIA DE MÀQUINES

JUAN SOLE ROVIRA

M5011 CAT
340050 TEORIA DE MÀQUINES

JUAN SOLE ROVIRA

M5012 CAT
340050 TEORIA DE MÀQUINES

JUAN SOLE ROVIRA

M5021 CAT

Assignatures de l'horari:

Codi Nom Descripció Crèdits Tipus Departament
340052 MAES Materials estructurals 6.00 ESP 702
340050 TEMA Teoria de màquines 6.00 ESP 712
340051 RMA2 Resistència dels materials II 6.00 ESP 737
340053 EXG2 Expressió gràfica II 6.00 ESP 717
340036 ORPR Organització de la producció 6.00 AMB 732
340706 FOR1 Formula Student 1 0.00 OP 707
340708 MOT1 Moto Student 1 0.00 OP 709
340694 AGIL Agil 6.00 OP 709


Imprimir aquest horari