Horaris d'assignatures 2024/2025 - Q1 per al grup M70


Hores

Dilluns

Dimarts

Dimecres

Dijous

Divendres

8:30-9:30

TEEE VGA212 M70
INTE VGA111 M7021
EFFI VGA212 M70 :s1
GEPR VGA210 M7021
GEPR VGA210 M70
EFFI VGA212 M70
TCAP VGB109 M7011
PMUD VGA212 M70EFFI VGA020 M7012 :s1
EFFI VGA028 M7012 :s1
TEFE VGA212 M70

9:30-10:30

10:30-11:30

TCAP VGB109 M7011
INTE VGA108 M7012
GEPR VGA210 M7011TEEE VGA207 M7011 :s2
TEEE VGA207 M70 :s1
PMUD VGA212 M7011TEFE VGA212 M7011 :s1
TEFE VGA212 M70 :s2

11:30-12:30

12:30-13:30

EFFI VGA028 M7011 :s2
INTE VGA212 M70
GEPR VGA210 M7012
EFFI VGA020 M7011 :s2
TEEE VGA207 M7012 :s2INTE VGA108 M7011

13:30-14:30

14:30-15:00

15:00-16:00

SIGB VGA213 M70 :s2
SIGB VGA213 M7011 :s1
AUIN VGA104 M7012
AUIN VGA106 M7012
CEAO VGA109 M70
FSER VGA210 M7011 :s1
SIGB VGA211 M70
FSER VGA210 M70 :s2
VEEH VGA211 M7011 :s1
VEEH VGA211 M70 :s2

16:00-17:00

17:00-18:00

VEEH VGA214 M70
ESER VGB110 M70 :s1
ESER VGA116 M7011 :s2
TESA VGA027 M70AUIN VGA104 M7012
AUIN VGA106 M7012
ESER VGB110 M70
DMAO VGA111 M70 :s1
DMAO VGA024 M7011 :s2
GEEL VGA211 M70
CEAO VGA109 M70 :s1
CEAO VGA109 M7011 :s2

18:00-19:00

AUIN VGA104 M7012
AUIN VGA106 M7012
ESER VGB110 M70
DMAO VGA111 M70 :s1
DMAO VGA024 M7011 :s2
AUIN VGA104 M7011
AUIN VGA106 M7011

19:00-20:00

AUIN VGA211 M70 :s1
FSER VGA109 M70
TESA VGA027 M7011DMAO VGA024 M70
GEEL VGA213 M70 :s2
AUIN VGA106 M7011
GEEL VGA213 M7011 :s1
AUIN VGA104 M7011

20:00-21:00


Professors/es de l'horari:

Codi Assignatura Professor/a Grup Idioma
340669 CÀLCUL D'ESTRUCTURES ASSISTIT PER ORDINADOR

MARTA MUSTÉ RODRÍGUEZ

M70 CAT
340669 CÀLCUL D'ESTRUCTURES ASSISTIT PER ORDINADOR

SILVIA GARCIA VILANA

M70 CAT
340669 CÀLCUL D'ESTRUCTURES ASSISTIT PER ORDINADOR

MARTA MUSTÉ RODRÍGUEZ

M7011 CAT
340669 CÀLCUL D'ESTRUCTURES ASSISTIT PER ORDINADOR

SILVIA GARCIA VILANA

M7011 CAT
340207 DISSENY DE MÀQUINES ASSISTIT PER ORDINADOR

JUAN SOLE ROVIRA

M70 CAT
340207 DISSENY DE MÀQUINES ASSISTIT PER ORDINADOR

JUAN SOLE ROVIRA

M7011 CAT
340671 ELECTRÒNICA ALS SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

ANTONIO MIGUEL LOPEZ MARTINEZ

X70 CAS
340671 ELECTRÒNICA ALS SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

ANTONIO MIGUEL LOPEZ MARTINEZ

X7011 CAS
340670 FONTS I SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

JOAN MARC RODRÍGUEZ BERNUZ

X70 CAT
340670 FONTS I SISTEMES D'ENERGIES RENOVABLES

JOAN MARC RODRÍGUEZ BERNUZ

X7011 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

MANUEL LOPEZ MEMBRILLA

M70 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

MARTA DIAZ BOLADERAS

M70 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

ROSA MARÍA CASELLAS GORDILLO

M7011 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

MARTA DIAZ BOLADERAS

M7011 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

ROSA MARÍA CASELLAS GORDILLO

M7012 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

MARTA DIAZ BOLADERAS

M7012 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

MARTA DIAZ BOLADERAS

M7021 CAT
340037 GESTIÓ DE PROJECTES

ROSA MARÍA CASELLAS GORDILLO

M7021 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

JORDI BOADA RAFECAS

X70 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

RAMON CAUMONS SANGRA

X70 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

RAMON CAUMONS SANGRA

X7011 CAT
340672 GESTIÓ I ESTALVI D'ENERGIA ELÈCTRICA

JORDI BOADA RAFECAS

X7011 CAT
340674 SISTEMES DE GESTIÓ DE BATERIES

JAUME MIRET TOMAS

X70 CAT
340674 SISTEMES DE GESTIÓ DE BATERIES

MIGUEL CASTILLA FERNANDEZ

X7011 CAS
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

JONATHAN GREEN

X70 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

ELISABET ARNO MACIA

X70 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

JONATHAN GREEN

X7011 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

ELISABET ARNO MACIA

X7011 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

ELISABET ARNO MACIA

X7012 ANG
340280 TÈCNIQUES D'ESCRIPTURA PER A L'ENGINYERIA

JONATHAN GREEN

X7012 ANG
340281 TÈCNIQUES DE COMUNICACIÓ ACADÈMIQUES I PROFESSIONALS

JOSEPH EDWARD BARR

X7011 ANG
340203 TÈCNIQUES EXPERIMENTALS I DE SIMULACIÓ D'ANÀLISI DE TENSIONS

JUAN TOTUSAUS MARGALET

M70 CAT
340203 TÈCNIQUES EXPERIMENTALS I DE SIMULACIÓ D'ANÀLISI DE TENSIONS

ELSA PEREZ GUINDAL

M70 CAT
340203 TÈCNIQUES EXPERIMENTALS I DE SIMULACIÓ D'ANÀLISI DE TENSIONS

ELSA PEREZ GUINDAL

M7011 CAT
340203 TÈCNIQUES EXPERIMENTALS I DE SIMULACIÓ D'ANÀLISI DE TENSIONS

JUAN TOTUSAUS MARGALET

M7011 CAT
340221 VEHICLES ELÈCTRICS I HÍBRIDS

PEDRO ANDRADA GASCON

X70 CAT
340221 VEHICLES ELÈCTRICS I HÍBRIDS

PEDRO ANDRADA GASCON

X7011 CAT

Assignatures de l'horari:

Codi Nom Descripció Crèdits Tipus Departament
340280 TEEE Tècniques d'escriptura per l'enginyeria 6.00 OP2 756
340357 INTE Internet 6.00 ESP 744
340281 TCAP Tècniques de comunicació acadèmiques i professionals 6.00 OP2 756
340674 SIGB Sistemes de gestió de bateries 6.00 OP 710
340221 VEEH Vehicles elèctrics i híbrids 6.00 OP1 709
340671 ESER Electrònica als sistemes d'energies renovables 6.00 OP 710
340120 AUIN Automatització industrial 6.00 ESP 707
340670 FSER Fonts i sistemes d'energies renovables 6.00 OP 709
340661 EFFI Enginyeria forense i fiabilitat industrial 6.00 OP 702
340037 GEPR Gestió de projectes 6.00 AMB 717
340203 TESA Tècniques experimentals i de simulació d'anàlisi de tensions 6.00 OP1 737
340207 DMAO Disseny de màquines assistit per ordinador 6.00 OP1 712
340672 GEEL Gestió i estalvi d'energia elèctrica 6.00 OP 709
340456 PMUD Programació multiplataforma i distribuïda 6.00 OP1 723
340669 CEAO Calcul d'estructures assistit per ordinador 6.00 OP 737
340710 TEFE Tecnologies Ferroviàries 0.00 OP 709


Imprimir aquest horari